Rekreační areál

Areál Bohemaland

Nacházíte se ve sportovně rekreačním areálu Bohemaland hned pod úpatním nejvyšší zlatohorské hory Příčná  – 975 m.n.m. V zimě vás nahoru přiblíží lanovka, v létě si navíc můžete užít pěší turistiku nebo se nechat vyvézt a  užít si jízdu z kopce ze sedla horské tříkolky či koloběžky, které jsou zde k zapůjčení také.  Výbornou snídani formou švédských stolů si po domluvě na recepci můžete dopřát přímo v hlavní budově rekreačního zařízení Bohema. Připlatit se dá také za obědy i večeře. Jako další doplňkové služby za poplatek lze využít 2 tenisové kurty, hřiště a saunu.

V těsné blízkosti tohoto areálu se nachází u sanatoria Edel krásný park plný nejrůznějších atrakcí pro děti. V létě zde můžete za poplatek navštívit venkovní bazén i s dětským brouzdalištěm nebo si zde koupit a opéct špekáčky.

V zimě si v areálu užijete pohodlí čtyřsedačkové lanovky, která vás vyveze do výšky cca 700 m.n.m. s nádherným výhledem na okolí a užijete si sjezdovku o délce 1300m  a to opravdu všichni! Lanovka má dva výstupní – nástupní body, pokud jste zdatní lyžaři, můžete se nechat vyvézt až nahoru a užít si prudší svah, začátečníci, mírně pokročilí a děti zase ocení první část sjezdovky nebo také malý lanový dětský vlek. Samozřejmostí je umělé zasněžování, večerní lyžování a také lyžařská škola, půjčovna, servis.